جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

خبرردشدن محسن ترکی درتست آسیا


  فریدون اصفهانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه محسن ترکی در تست داوران بین‌المللی در آسیا مردود شده است، گفت: من هنوز به طور قطعی این مسئله را نمی‌دانم البته من در زنجان هستم و امروز به تهران می‌روم. شاید خبری که می‌گویید به فدراسیون اعلام شده باشد و این مسئله درست باشد. اگر او در این تست که دومین فرجه به ترکی بوده، مردود شده باشد دیگر نمی‌تواند در آسیا و رقابت‌های بین‌المللی قضاوت کند مگر آنکه در سال‌های بعد این کار را انجام دهد.

  رئیس کمیته داوران در مورد اینکه ترکی را از فهرست داوران بین‌المللی کنار می‌گذارند، گفت: کمیته داوران نمی‌خواهد داورانش را از دست بدهد با این حال باید در این مورد تصمیم‌گیری شود.

  اصفهانیان در مورد اینکه آیا ترکی می‌تواند در لیگ برتر ایران با توجه به مردودی‌اش در آسیا قضاوت کند، گفت: ترکی اکنون هم فعالیت آنچنانی ندارد ما نمی‌خواهیم داور خود را از دست دهیم از شنیدن مردودی او هم متاثر شدم. طبق قانون داورانی که در تست ابتدای فصل قبول شده‌اند، تا آخر فصل می‌توانند قضاوت کنند.

  رئیس کمیته داوران در مورد پرداخت شدن دستمزد دلاری داوران بین‌المللی از سوی فیفا گفت: بله پول به وزارت خارجه ما تحویل شده است و علی کفاشیان هم نامه‌ای به وزارت خارجه نوشته و فردی را معرفی کرده تا در اسرع وقت این پول به داوران پرداخت شود.


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 29 بهمن 1392
  منبع
  برچسب ها : داوران ,مورد ,ترکی ,آسیا ,بین‌المللی ,کمیته ,کمیته داوران ,داوران بین‌المللی ,وزارت خارجه ,محسن ترکی ,رئیس کمیته ,رئیس کمیته داوران ,
  خبرردشدن محسن ترکی درتست آسیا

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر